Fundacja Braci Golec

Fundacja Braci Golec jest organizacją pożytku publicznego o charakterze non profit.

OVERVIEW

The web page fundacjabracigolec.pl presently has an average traffic ranking of zero (the lower the better). We have downloaded zero pages inside the website fundacjabracigolec.pl and found thirty websites linking to fundacjabracigolec.pl.

FUNDACJABRACIGOLEC.PL TRAFFIC

The web page fundacjabracigolec.pl is seeing a variation levels of traffic all round the year.
Traffic for fundacjabracigolec.pl

Traffic ranking (by month) for fundacjabracigolec.pl

Traffic ranking by day of the week for fundacjabracigolec.pl

LINKS TO FUNDACJABRACIGOLEC.PL

Golec uOrkiestra - Oficjalna strona zespołu - Golec uOrkiestra - Oficjalna strona zespołu Golec uOrkiestra Oficjalna strona zespołu

Tel 48 501 78 25 19. Tel 48 696 541 215. Tel 48 694 211 797. Tel 48 535 402 731. Tel 48 501 220 262. Tel 48 501 78 25 19. Tel 48 501 78 25 19. Sala koncertowa, amfiteatr,. To play the media you will need to either update your browser to a recent version or update your Flash plugin. 20 LAT JAZZ LOTOS FESTIVAL. CO BY SIĘ WOM DARZYŁO NA TEN NOWY ROK. 50 TYSIĘCY LUDZI POD SPODKIEM.

Ośrodek Laliki

Gościnnej przestrzeni spokoju i wygody. I zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego Ośrodka, będącego jak do tej pory pierwszą i jedyną tego typu placówką w województwie śląskim. Laliki to górska wieś położona w gminie Milówka na pograniczu Beskidu Śląskiego i Beskidu Żywieckiego, to miejsce gdzie czas płynie wolniej. Podejmując współpracę z Naszym Ośrodkiem wspieracie Państwo rehabilitację. Zawodową, społeczną i zdrowotną osób niepełnosprawnych.

Szkoła Suzuki w Tychach uczymy gry na skrzypcach metodą Suzuki

Uczymy gry na skrzypcach metodą Suzuki. Metoda Suzuki w Polsce i na świecie. Nowości na temat Szkoły Suzuki zamieszczone w sieci. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z informacjami, które na temat Metody Suzuki oraz Szkoły Suzuki w Tychach zostały umieszczone w ostatnim czasie w sieci. Serdecznie dziękujemy firmom i instytucjom, które pomogły nam zorganizować XV Tyskie Dni Suzuki. Naklejki na ścianę, Dekoracje.

WHAT DOES FUNDACJABRACIGOLEC.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjabracigolec.pl Mobile Screenshot of fundacjabracigolec.pl Tablet Screenshot of fundacjabracigolec.pl

FUNDACJABRACIGOLEC.PL SERVER

Our crawlers diagnosed that a single page on fundacjabracigolec.pl took one thousand three hundred and forty-five milliseconds to load. I could not discover a SSL certificate, so our web crawlers consider fundacjabracigolec.pl not secure.
79.96.121.81

We found that this domain is using the IdeaWebServer/v0.80 server.

Fundacja Braci Golec

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web page states the following, "Grając, mogę wyrazić siebie." I saw that the web page also said " Razem dbajmy o małe ojczyzny." They also said " Nasza mała ojczyzna, czyli Beskid Żywiecki, to nasza kultura, nasze tradycje i korzenie. Wspierając dzieci, wspieramy rozwój regionu. Kiedy gram, czuję w sobie moc . Lubię spędzać wolny czas na graniu . Muzyka jest moją pasją, moim hobby . Gram, bo sprawia mi to przyjemność . Uczę się gry na heligonce, bo sprawia mi to frajdę . Zawsze chciałam grać na instrumentach ludowych . Paweł Golec i Łukasz Golec." The meta header had fundacja as the first optimized keyword. This keyword is followed by golec, podatek, and darowizna which isn't as important as fundacja. The other words fundacjabracigolec.pl uses is bracia. braci is included and might not be viewed by web crawlers.

SEE SIMILAR WEB SITES

Strona głowna - Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości Społecznej Być Razem

Formy prawne podmiotów ekonomii społecznej. Jak radzić sobie w sytuacjach trudnych i stresujących. Zapraszamy do Centrum Festiwalowego przy ulicy Tymienieckiego 3, Łódź.

AKTUALNOŚCI - Fundacja Centrum Edukacji Liderskiej

Młodych Dorosłych 20 zapraszamy na spotkania grupowe i indywidualne. Osoby zainteresowane lepszym poznaniem siebie i szukające skutecznych sposobów pracy. Bdquo;ŻEBY CHCIAŁO SIĘ CHCIEĆ? Zaczynamy 10 KWIETNIA 2018. Zaczynamy 11 KWIETNIA 2018 więcej.

Fundacja na rzecz Collegium Polonicum - Aktualności

Rozwój i współpraca NGO i JST. Sektor 3 - inkubator NGO. Sektor 3 - inkubator pomysłów. Historia, wspomnienie i turystyka. ru - free extensions for joomla. Poznaj przepis na mentoring od kuchni! Poznaliśmy wyniki naboru Działaj Lokalnie IX! Działasz w organizacji pozarządowej? Jesteśmy po to by wspierać i pomagać! Nasze wsparcie jest za darmo! .

Fundacja Dantian

Qigong w Muzeum Azji i Pacyfiku. Stary Styl Yang Taiji Quan. Podsumowanie stażu szabli z Mistrzem Ly. To był wspaniały tydzień wypełniony nauką formy szabli naszego Starego Stylu Yang. Przepełniony ekscytującymi chwilami, ale i bólami mięśni i głowy od wrażeń i zadań. Dzięki dużej ilości godzin treningów. Taiji kuli w karnawałowym wydaniu.